poniedziałek, 26 października 2015

Perry Miniatures - artillery


Wieczorami walczę z konwersją do Karnawału Blogowego, w którym planuję* wziąć udział, natomiast za dnia udało mi się dokończyć takie oto działo od Perry Miniatures, które stanowi część budowanych przeze mnie sił Burgundii.

Jest to zestaw WR6 Breach loading field piece, single arc, plus 4 crew firing, jeden z nielicznych dostępny w normalnej dystrybucji, który nabyłem za pośrednictwem łódzkiego sklepu SCG (na zamówienie).*Planuję notabene po raz trzeci i mam nadzieje, że tym razem się w końcu uda, ponieważ prace nad konwersją, która jest tematem aktualnej edycji, ruszyły i trwają :)

WR7 Breach loading field piece, double arc, plus 4 crew loading

10 komentarzy:

 1. What a splendid artillery...great job!

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks a lot Phil! It's a big compliment from such an experienced painter like You (I looked at your blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Phil ma racje! Fantastyczna robota! Z dużą radości bede oglądam kolejne wisy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne. Do jakiego to systemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No włąsnie sam jeszcze nie jestem do końca pewien :) Miałem chytry plan aby stworzyć armię historyczną, którą jednocześnie mógłbym pograć na "quasi warhammerowych" zasadach Kings of War od Mantic (jako Królestwo Ludzi), a jednocześnie poszukać jakichś stricte historycznych zasad - tutaj jednak nic na razie nie wybrałem.

   Usuń
  2. No to Warhammer Ancient Battles ;) Mam nakładkę do armii buildera. A tam masz dużo średniowiecznych armii:) Sam od czasu do czasu myślę o Yorkach z Wojny Dwóch Róż:) A tak to na podstawie WAB ( zasady podobne do warhammera 5/6 ed) robię Galów,Greków, Rzymian ;)

   Usuń
  3. Sam sobie odpowiem;) Zajrzałem do WAB medieval i mamy wszystkie znaczące konflikty i narodowości ( Polska, Francja Anglia, Anglia Dwóch Róż, Wojny z Turkami- Mołdawia, Węgry, Husyci... i dużo, dużo wiecej) Muszę chyba do Egzorcysty iść, bo już mnie wzieło co, by coś od Perrych zakupić z zakładki Medieval:)

   Usuń
  4. Dzięki za podpowiedź! Sprawdzę zatem WAB. Co do Perrych to nie żebym był złym duchem, ale wciąż czekam na chętnych do wspólnego zamówienia :)

   Usuń