wtorek, 2 lutego 2016

Heresy Miniatures - unboxing

Zauważyłem, że na stres zaczynam reagować jak kobieta - robię kompulsywne zakupy :) Ponieważ grudzień i styczeń były dla mnie bardzo stresujące to i zakupy były odpowiednio duże. Zacznę jednak dzisiaj spokojnie od uroczej, małej paczuszki z Anglii, z dwiema figurkami firmy Heresy Miniatures. O takiej właśnie:

W środku prócz figurek znalazłem jeszcze  rulonik pudrowych dropsów (urocze), wizytówkę firmy, i ręcznie napisane na ulotce życzenia Noworoczne. To świadczy o bardzo dobrym i miłym podejściu sprzedajacych do klienta - przecież to tylko dwie figurki, a nie jakieś wielkie zamówienie, a mimo to ktoś zadał sobie trud napsiania do mnie kilku słów (imiennie). To na prawdę miłe i od razu człowiek ma wrażenie szczególnie starannego podejścia do klienta. Duży plus, na pewno będę jeszcze u nich dokonywał zakupów. Z dropsów bardzo ucieszyła się moja szanowna małżonka :)Mniaturki to nekromanta:Jak widać mamy do wyboru dwie opcje prawej ręki, choć nie są one specjalnie od siebie odmienne. Sporym zaskoczeniem była dla mnie miniatura kruka, składajaca się z dwóch elementów - nieczego takiego nie zauważyłem na stronie przy zakupie. 

oraz Mullet barbarzyńca, który po zapodkładowaniu przedstawia się następująco:Tutaj oddzielnymi elementami są widoczne na zdjęciu tarcza oraz miecz, a także prawa ręka z nieco przeskalowanym toporem - niestety mam problem techniczny ze zdjęciem surowego Mulleta i nie mogę go prawidłowo wstawić.Co o samych figurek to jestem więcej niż zadowolony. Są szczegółowe (zwłaszcza barbarzyńca) i dobrze odlane - przygotowanie wojownika do podkładowania było bardzo szybkie. Wkrótce kolejne, już dużo większe, unboxingi :)

3 komentarze:

  1. Dobry unboxing nie jest zły. Czy figurki znacznie różnią się rozmiarem od warhammerowych?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moim zdaniem nie różnią się specjalnie. Barbarzyńca jest bardziej 28mm heroic (właśnie chyba GW czy Reaper), niż taki true 28mm (Perry Miniatures, figurki Frostgrave). Dam porównanie w następnym unboxingu dotyczącym Frostgrave, ponieważ oba modele będą tam wykorzystywane. Dołożę jeszcze jakąś figurkę GW i Reapera i sfocę - będzie można wtedy dobrze porównać.

      Usuń