czwartek, 14 kwietnia 2016

Realm of Chaos: Kickstarter

Żyję i maluję, ale na razie nic nie pokażę :) Chciałem jednak zwrócić uwagę wszystkich miłośników tzw. staroszkolnych klimatów, szeroko pojętego Oldhammera,  a w szczególności  wszelakich zwolenników sił Chaosu w formie jaką nadał mu Tony Ackland na arcyciekawy projekt, który jakiś czas temu wystartował na Kickstarterze. Zerknijcie na te modle, będące czasem żywym przeniesieniem ilustracji znanych chociażby z I ed. Warhammera FRP, a czasem niesamowicie udanych oddaniem ich klimatu, i nasyćcie swoje oczy - ja przyznaję, że jestem absolutnie zachwycony.

Więcej na temat projektu można moim dowiedzieć się z obszernych artykułów publikowanych na blogu Realm of Chaos - polecam wyszukać wszystkie publikacje z etykietką The Pantheon of Chaos. Poniżej kilka dalszych fotografii na zachętę:Czy kiedykolwiek marzyliście o figurkach demonów Malala stworzonych na podstawie tych ilustracji Acklanda:?No to proszę:Klimat z tego wynika prawdziwym wodospadem. Większość modeli jest niezwykle ciekawa (choć moim zdaniem te mniejsze wypadaj korzystniej niż duże bestie), kilka jest absolutnie zachwycających.

Ceny niestety nie są najniższe: 8 funtów za model (czempion, soldier to 5 funtów) to  sporo, ale nie widzę szans abym oparł się pokusie nabycia przynajmniej kilku modeli. A Wy?

6 komentarzy:

 1. Modele spoko, blog śledzę od dawna, ale jakoś mnie ta cena niestety odstrasza. Powiem tak, jakbym wiedział, że je wykorzystam to na pewno, ale wiem, że tego nie zrobię, więc niestety sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny niestety jak za zboże, zwłaszcza pojedynczo. Jest w nich jednak moc - ich widok przywołuje mi obrazy pierwszych sesji w Warhammera FRP :)

   Usuń
 2. Kurde, kusi, tylko ciut duży wydatek na raz. Widzę, że w pakietach koszt pojedynczej figurki się obniża. Jakby tak się w kilka osób skrzyknąć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna idea warto nad tym pomyśleć. Do końca jest jeszcze nieco czasu.

   Usuń
 3. Figurki zacne i mega klimatyczne lecz cena za duża:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie są to miniatury z których można by zbudować armię (choć bym osobiście chciał :)

   Usuń