poniedziałek, 26 lutego 2018

Frostgrave -Spirit o f the Forest

Wieki temu nabyłem i pokazałem całkiem sporą porcję figurek Reaper Miniatures z linii Bones. Część z nich leży nadal w odmętach szafy, część przygotowałem i sukcesywnie maluję. Powoli, ale maluję. Dzisiaj praca z której jestem bardzo zadowolony, utrzymana podobnie jak i pozostałe makiety/figurki mojego projektu Frostgrave w klimatach jesiennych - Spirit of the Forest. No dobra, z ręka na sercu przyznam, że oficjalnie nie ma takiego potwora w grze Frostgrave, ja jednak w swojej wersji bardzo chciałem go mieć :)

Sama figurka jest bardzo przyjemna w pracy, materiał nie jest tutaj czymś co wiele odejmuje tej dość specyficznej rzeźbie. Model pełen jest grzybów, mchów, liści paproci, pnączy i oczywiście odpowiednio sękatego drewna. Wszystko wyraźne, pomimo tego że to bones. Od siebie dodałem nieco mchów, trawek o liści - wszystko w odpowiednio jesiennej tonacji. A oto efekt końcowy, myślę że dobry:

Podstawka też na bogato, a co:


Patrz mie na oczka:


Którędy na polane driad?:

I model ludzkiego kapłana dla skali, Duch Lasu to kawał byka:10 komentarzy:

 1. Super! Bardzo mi się podoba całe bogactwo krzewowo-lisciaste. Dużo tego i bardzo ładnie to wygląda. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dużą kolekcję wszelakich trawek, posypek i mchów więc staram się intensywnie stosować. Ten model był do tego idealny.

   Usuń
 2. Świetna praca, efekt końcowy bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. OoOo rewelacja!!! Teraz już chyba wiem kto wykupił większość bonsowych modeli z pewnego sklepu...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie pomalowana i wykończona (te posypki!) figurka - czuć ducha lasu!

  OdpowiedzUsuń