sobota, 21 listopada 2015

Star Wars Armada: Tie Advanced, Tie Interceptor, Tie Fighter

Dzisiaj dalszy ciąg prac nad myśliwcami do Star Wars Armada, tym razem siły Imperium w postaci eskadr myśliwców: Tie Advanced, Tie Interceptor oraz Tie Fighter. Na początek eskadra Tie Advanced w malowaniu "Czerwony Baron".Jest niestety jeden poważny mankament całego zestawu: Myśliwce Imperium, który mnie mocno zirytował: za nic nie mogę spasować słupków mocujących tak, aby były proste. Niestety mocno psuje to efekt.

Pozwoliłem sobie na eksperyment, który uznaję za udany. Podstawkę dla eskadry Tie Fighter-ów pomalowałem na czarno i dodałem jakieś tam gwiazdy na słupkach. Spodobało mi się na tyle, że na pewno wszystkie siły Imperium będą docelowo mocowane na czarnych podstawkach.

A poniżej wszystkie eskadry na zdjeciu rodzinnym (Tie Advanced nie są w pełni ukończone, więc nie robiłem tej eskadrze oddzielnych fotek). Do zrobienia pozostają także same podstawki:8 komentarzy:

 1. Jak na takie maleństwa wyszły super! Czerwona ekipa extra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Też chyba najlepiej lubię interceptory. Jak na takie maluchy sporo z nimi roboty.

   Usuń
 2. Przyznam się, że nie znam tego systemu, ale counterki wbudowane w podstawki to całkiem niezły patent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest to bardzo sprytne rozwiązanie. Tarczkę przekręcamy odznaczając utracone punkty wytrzymałości (życie), zaś ten pasek poniżej to wskaźnik aktywacji (przepychamy go z prawa na lewo :) Tarczka ma na drugiej stronie oznaczenie pilota (sławne postacie typu Luke, Vader, Antiles mogą być dowódcami eskadr znacznie zmieniając ich charaktyrystyki)

   Dodatkowo jest kieszonka na kolejne żetony. Działa to wszystko bardzo sprawnie

   Usuń
 3. Love these beautiful (and little!) ships!

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks, and yes, these ships are very small :)

  OdpowiedzUsuń
 5. job today The jobs are often confused with interior designer positions, but they are in fact much different in many ways, from the educational requirements to the actual job functions.

  OdpowiedzUsuń